تبلیغات
شرکت های خدماتی و باربری - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خوشنویسی و خوش خطی چه تاثیری در زندگی شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با  ظاهری زیبا و ساختاری متناسب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

انسان ها همیشه به دنبال بهترین ها و خاص ترین ها هستند به همین دلیل دوست داریم در هر کاری بهترین و خاص ترین باشیم پس آموزش های رایگان کانال تلگرام آموزش خوشنویسی را از دست ندهید. در نوشتن، امضاء کردن و... اگر در این زمینه ها بهترین نباشیم سعی داریم تا با الگو برداری از بهترین افراد در زمینه مورد نظرمان به این خاص بودن و زیبایی برسیم. پس اگر در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و خاص برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی ایست که با آموزش های خوش نویس و طراحی امضاء خاص شما را در یافتن این زیبایی و خاص بودن همراهی می کند.

اگر فرصت شرکت در کلاس های آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم  برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 | 01:43 ق.ظ | نویسنده : بک لینک سنتر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.